Gemeente aanmelden ’22

Ben je beleidsmaker? Meld dan je gemeente aan voor het NK Tegelwippen. Na twee succesvolle edities is het weer zover: van 21 maart t/m 31 oktober barst de strijd los. Gemeenten nemen het tegen elkaar op, wie vervangt de meeste tegels en vervangt ze door planten?

Het NK zal tegelijk met de start van de lente losbarsten en loopt t/m het eind van het ‘Vergeten Plantseizoen’, zodat oktober nog optimaal benut wordt voor het vullen van de tuinen.

Geef je gemeente op

Vul hieronder jouw contactgegevens in, en de gegevens van de bestuurder namens wie je de gemeente aanmeld (bijvoorbeeld de wethouder openbare ruimte). We nemen vervolgens contact met je op om de aanmelding rond te maken.

Gemeente aanmelden 2022
Is er een of meerdere gemeente(n) die jullie willen uitdagen?

deelnemende gemeenten

Welke gemeenten doen er mee? Bekijk ze op de kaart!

Kaart

veelgestelde vragen

Meer weten? We hebben de meest gestelde vragen & de antwoorden erop op een rij gezet.

Veelgestelde vragen

communicatietools

Schreeuw van de daken dat jullie meedoen: download de posters, flyers en social posts in de toolkit.

Toolkit

Tegelteller

Gewipte tegels in
Nederland